• Ikona Nominální hodnota: 50 000 Kč

  • Ikona Úrok: 6,5 % p.a.

  • Ikona Výplata úroku: měsíčně

  • Ikona Objem emise: 15 000 000 Kč

Detail projektu

Rekreační dům s pracovním názvem Horní Planá se nachází v samém srdci města Horní Planá. Všechny apartmány jsou šetrně a přitom moderně zapracovány do měšťanského domu, kterému zůstává jeho původní ráz. Nabízí přitom ale velmi pěkné a útulné apartmány a pokoje. Součástí celého objektu je i druhý blok s apartmány, který designově vychází ze severských chat, ale stále je situován do naší české krajiny. Dominantou tohoto domu bude především jednoduché a ničím nerušené opalované dřevo. Které dodá speciální estetický ráz a zároveň zanechá jednoduchou eleganci a čistotu.

V celém rekreačním komplexu se bude nacházet celkem 34 apartmánů a pokojů. Bude se jednat jak o apartmány s kompletní vybaveností pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy. V komplexu budou připraveny i pokoje hotelového typu, především pro krátkodobé pronájmy. Pro všechny hosty zde budou i společné prostory, ve formě fitness a wellness. Hosté tak budou moci mimo všech aktivit které nabízí okolí Lipna, využít i tyto benefity. Zároveň to bude dalším lákadlem a přidanou hodnotou pro potenciální hosty a návštěvníky Lipna. Ve vnitrobloku komplexu bude pro hosty připraveno i parkoviště.

Lokalita

Horní Planá je město nacházející se v celoročně oblíbené lokalitě a stále rostoucím potenciálem návštěvnosti jak českých, tak zahraničních návštěvníků. Horní planá se nachází v blízkostí krásného historického Českého Krumlova. Propletena spoustou krásných stezek, které nabízí Šumava. A díky blízkosti rakouských hranic, je zde možnost navštívit i rakouské město Linz. A v neposlední řadě, se především Horní Planá nachází na přehradě Lipno, která stále nabízí vyžití jak pro rodiny, tak i skupiny.

Spočítejte si návratnost vaší investice

50 000 Kč

2 550 000 Kč

5 550 000 Kč

1 rok

7 let

9 let

  • Výnos investice


  • Kvartální příjem


  • Celkový příjem

Máte zájem o investici?

CLICK