Kontakty

Vítejte na naší kontaktní stránce! 

Jak nám napsat

Máte nápad na zajímavý článek? Chcete se podělit o svou zkušenost s investováním? Nebo jen chcete říct ahoj? Neváhejte nás kontaktovat!

Pokud nás chcete kontaktovat, nejlepší je napsat nám email nebo nás sledovat na sociálních sítích. Slibujeme, že se vám ozveme co nejdříve a s úsměvem na tváři! A pokud nás potkáte někde v Praze na pivu, klidně nás zastavte a dejte si s námi jedno.

A nezapomeňte – život je příliš krátký na to, aby byl nudný. Tak si ho užívejte naplno a s grácií sobě vlastní, ať už zrovna investujete, nebo ne!

Zásady ochrany osobních údajů

Spolupráce

Jste firma nebo investor a chtěli byste s námi navázat spolupráci? Skvělé! Vždy hledáme nové příležitosti, jak rozšířit naše obzory a přinést našim čtenářům ještě lepší obsah. Ať už máte zájem o reklamní partnerství, sponzorovaný článek nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se nám.

Často Kladené Otázky

Máme pro vás 10 nejčastějších otázek, které nám chodí od našich čtenářů. Pokud jste nenašli odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Slibujeme, že se vám ozveme rychlostí blesku (tedy pokud zrovna nespíme po obědě).

Pokud umíte psát vtipně a srozumitelně o investicích, rádi váš článek zvážíme. Ale varujeme, naše laťka je vysoko (asi tak 2 metry nad zemí).

Jasně, přijímáme dary v jakékoliv měně, ale nejvíc nás potěší, když nám pošlete bitcoin nebo zlato (nebo aspoň zlaté pivo).

Dluhopis je jako půjčka, ale s tím rozdílem, že vám na konci někdo vrátí i úroky. Takže je to jako půjčit si od bohatého strýčka, který vám pak ještě přidá na kapesném.

Dluhopis je jako půjčka firmě, akcie je jako koupit si kousek firmy. S dluhopisem jste věřitel, s akcií jste spolumajitel.

Pokud máte produkt nebo službu, která sedí k našemu zaměření a stylu, rádi vaši inzerci zvážíme. Ale varujeme, musí to být vtipné (nebo aspoň ne úplně k pláči).

Snažíme se odpovídat na všechny emaily do 24 hodin (tedy pokud zrovna nejsme na dovolené na Bahamách).

 Bohužel ne, poskytujeme pouze obecné informace a analýzy. Pro individuální poradenství se obraťte na licencovaného finančního poradce, kterým nikdo z nás není a ani se za něj na internetu nevydáváme!

Zatím ne, ale náš web je plně responzivní a přizpůsobený pro mobilní zařízení.

Hlavním rizikem je kreditní riziko, tedy že emitent dluhopisu nebude schopen splácet své závazky. Proto je důležité pečlivě vybírat dluhopisy od spolehlivých emitentů.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800