O Nás

Varování: Tohle není finanční poradenství!

Zdravíme všechny návštěvníky našeho webu Dluhopis.eu!

Kdo jsme? Jen banda zvědavých investorů!

Než se pustíme do povídání o tom, kdo jsme a co děláme, musíme vám něco důležitého říct. Všechno, co tu na Dluhopis.eu najdete, je jen naše osobní zkušenost a názor. Rozhodně to neberte jako finanční poradenství! Nejsme žádní certifikovaní finanční poradci s drahými obleky a ještě dražšími hodinkami. Jsme jen parta nadšenců, která se ráda dělí o své zážitky a postřehy z investování.

Takže pokud se po přečtení našich článků rozhodnete investovat do dluhopisů, akcií nebo čehokoliv jiného, děláte to na vlastní triko. Neneseme žádnou zodpovědnost za vaše investiční rozhodnutí a případné ztráty (ale klidně se s námi podělte o své zisky, proti tomu nic nemáme!).

Sdílíme naši investiční cestu

Na Dluhopis.eu nenajdete žádné zaručené tipy, jak zbohatnout přes noc. Ani tu nenajdete nudné finanční analýzy plné nesrozumitelných čísel a grafů. Co tu ale najdete, jsou naše osobní příběhy a zkušenosti z investování.

Chceme vám ukázat, že investování není jen pro vyvolené, ale pro každého, kdo má trochu odvahy a chuti se učit. Budeme s vámi sdílet naše úspěchy i neúspěchy, naše radosti i starosti. Protože investování je jako jízda na horské dráze – jednou jste nahoře, jednou dole, ale vždycky je to jízda!

PS: Víte, jaký je rozdíl mezi dluhopisem a manželkou? Dluhopis vám aspoň občas něco vyplatí!

Napsaných článků
Vypitých káv při tvorbě tohoto webu (a několik energy drinků, ale ty nepočítáme)
Počet rozbitých klávesnicí při psaní recenzí
Počet pokusů o předpověď budoucnosti pomocí křišťálové koule

Naše názory jsou jen naše názory

Všechny naše články a příspěvky vyjadřují pouze naše vlastní názory a postoje. Snažíme se vám vždy poskytovat ověřené a kvalitní informace, ale nemůžeme zaručit, že se vždy trefíme do černého. Svět investic je složitý a neustále se mění, takže i my se někdy můžeme splést.

Proto berte všechno, co tu píšeme, s rezervou. Nebojte se ptát, hledat další informace a hlavně používat vlastní hlavu. Investování není věda, ale chce to zdravý rozum a trochu selského uvažování.

Pojďte do toho s námi!

Pokud vás naše upřímnost a nadšení pro investování oslovily, budeme moc rádi, když se přidáte k naší komunitě. Sledujte náš blog, diskutujte s námi na sociálních sítích, pište nám e-maily. Jsme tu pro vás a těšíme se na každou interakci.